Науково-практичний семінар: «Вітчизняні інноваційні
технології надання логопедичної допомоги»
14.11.2016 р.
З ініціативи проректора з науково-педагогічної роботи та соціальних питань канд. пед. наук, доц. Ленів З.П. з нагоди Міжнародного дня логопеда 14 листопада у Вінницькому педуніверситеті відбувся науково-практичний семінар: «Вітчизняні інноваційні технології надання логопедичної допомоги». Сучасна освітянська галузь надає нові запити суспільству на фахівців, які могли б задовольнити освітні потреби особливих категорій дітей, у тому числі дітей з порушеннями мовлення. Освітяни Вінниччини відкриті до пошуку та прагнутьбути завжди на вістрі інновацій та долучатися до вивчення передового педагогічного досвіду, який яскраво та динамічно представила пані ЕлянаДанілавічютє, завідувач лабораторії логопедії Інституту спеціальної педагогіки Національної Академії Педагогічних Наук України.
В обговоренні ключових питань проблем навчання та виховання дітей з ООП та можливостей пошуку шляхів їх вирішення брали участь провідні логопеди, дефектологи міста.Король Альона, вчитель-логопед ДНЗ №4, керівник методичних об’єднань вчителів-логопедів міста Вінниці, наголосила на актуальності та важливості ефективної взаємодії між науковцями та практиками щодо практичної значущості інновацій у сфері логопедії не лише на професійному, а й на особистісному рівні.
Логопед-дефектолог відділення № 16 психоневрологічної лікарні ім. академіка І.О. Ющенка Годлевська В.Г закцентувала увагу на проблемах особливих дітей з позиції дитячої психіатрії.
Ірина Капуста, логопед НРЦ, долучилася до обговорення актуальних питань щодо модернізації програмно-методичного забезпечення навчання та виховання дітей з особливими потребами дошкільного віку.
Професійні дискусії згуртували коло зацікавлених фахівців та дали поштовх для подальших дій щодо реалізації формування якісного освітнього простору.
Організація та проведення у місті Вінниці лекцій такої тематики є вкрай необхідною для підвищення фахового рівня логопедів, а також важливим процесом саморозвитку та самовдосконалення педагогів. Сподіваємося на плідну співпрацю у майбутньому!
Підготувала: доц. Савчук З.С.
переглядів: 1