Fb Fb Fb

Нове унікальне видання

15.12.2021 р.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського має нове унікальне видання – «Вища педагогічна освіта і наука України: історія, сьогодення та перспективи розвитку. Вінницька область»!

Надрукована колективна монографія, що присвячена вищій педагогічній освіті та науці у Вінницькій області. Розвиток освітньої галузі вписаний у загальний історичний та соціокультурний контекст краю.

Автори ( Лазаренко Н.І., Гусєв С.О., Коломієць А.М., Зінько Ю.А., Демченко О.П., Зузяк Т.П., Войнаровський А.В., Дровознюк С.І., Каплінський В.В., Кароєва Т.Р., Колятрук О.А., Мельничук О.А., Романюк І.М., Ніколіна І.І., Поліщук А.С., Савчук П.Н., Тучинський В.А., Чорна Т.Р.) докладно зупинились на історії освіти всіх рівнів упродовж ХІХ- початку ХХІ століть, охарактеризували розвиток та досягнення педагогічних закладів і педагогічної науки краю, подали огляд перспектив поступу освіти в сучасних реаліях інформаційного суспільства.

Видання вийшло друком як черговий випуск серії книг, присвячених комплексному аналізу галузі в Україні.

Книга розрахована не лише на спеціалістів фахової сфери, а й на широке коло читачів, які цікавляться історією освіти у Вінницькій області та сучасними проблемами педагогіки як науки та практики.