Fb Fb Fb

VІІІ Міжнародний інвестиційний форум
«Вінниччина – бізнес в центрі України»

10.09.2021 р.

У Вінниці відбувся VІІІ Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України», організований в рамках міжнародної конференції «Ukraine Invest Talks: Vinnytsia» та спрямований на популяризацію інвестиційного потенціалу Вінниччини.

Серед ключових тем заходу обговорили:

• Інвестиційну політику та розвиток регіонів;

• Інвестиційні стимули для проєктів зі значними інвестиціями;

• Досвід інвесторів, які працюють в регіоні;

• Розвиток мережі індустріальних парків.

У форумі взяли участь голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голова обласної ради Вячеслав Соколовий. Серед представників закладів вищої освіти було почесно запрошено ректора Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталію Лазаренко. Також захід відвідали і представники дипломатичних установ, органів виконавчої влади з Житомира, Кіровограду. На форумі були присутні представники бізнесу не лише з України, а й з Швейцарії, Узбекистану. В онлайн форматі до форуму долучились представники більше як 10 країн світу, зокрема з США, Саудівської Аравії, Австралії, Німеччини, Австрії, Франції, Бельгії, Монако, Португалії.

Форум став інтерактивною платформою для інформування міжнародної та української інвестиційної спільноти щодо прогресу реформ і розвитку інвестиційного клімату Центральної України.

Захід організовано урядовим Офісом із залученням та підтримкою інвестицій UkraineInvest спільно з Вінницькою обласною державною адміністрацією.