Fb Fb Fb

EduCAMP
«Vin BOOT EduCAMP»

19.08.2021 р.

Відбулося офіційне представлення першого освітнього EduCAMP «Vin BOOT EduCAMP» 2021 у Вінниці. Для участі у заході зареєструвалося і активно беруть участь у різних експертних панелях більше півтори тисячі освітян м. Вінниця, які покращать свої професійні, загальні компетентності.

Захід відбувається за підтримки і у співпраці Департаменту освіти Вінницької міської ради з Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського, а також комунальної установи «Центром професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради з Освітнім хабом «NotBox» Вінницького Педуніверситету.

З вітальним словом до присутніх звернулися перший проректор з науково – педагогічної роботи Гусєв Сергій Олексійович та директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Василівна Яценко.

«Ми переконані, що та насичена програма зближує всіх освітян, що це дасть новий поштовх, оновлення, цікавість у нашій педагогічній роботі..» - зазначив Сергій Олексійович.

«Це дійсно унікальна подія. Це новий формат, це нові можливості. Це нові знання. Це нові практичні вміння, які ви отримаєте. 29 секційних модулів, 99 спікерів, 78 експертних панелей, не лише для директорів, їх заступників, а для всіх освітян, які хочуть нас побачити почути і вникнути в усі інновації, усі зміни, які відбуваються у нашій освітянській системі – наймасштабніша подія для освітян Вінницької міської територіальної громади», - додала Оксана Василівна.

Загородній Сергій Петрович, проректор з науково – педагогічної роботи та міжнародних питань підвів підсумки діяльності Освітнього хабу «NotBox» Вінницького Педуніверситету за перший рік існування.