Fb Fb Fb

Марафон відповідальності

07.07.2021 р.

Насіння соняшника особливого сорту «Богдан Гаврилишин» було висаджено на території Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського на знак підтримки всеукраїнського Марафону відповідальності, започаткованого Фондом родини Богдана Гаврилишина.

Це проєкт із популяризації «Декларації відповідальності людини», створеної Богданом Гаврилишиним у 2014 році.У його рамках щороку по всій Україні люди висаджують соняхи, названі на честь видатного українця, громадського діяча, співзасновника Римського Клубу та Міжнародного інституту менеджменту в Києві. Учасники Марафону також розповідають історії про власні приклади відповідальної поведінки чи приклади інших людей, які надихають їх діяти відповідально.

Символом Марафону відповідальності є соняшник сорту «Богдан Гаврилишин», який був виведений спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця. Одне зернятко соняха проростає у красиву квітку і дає сотні плодів – так і ваша історія про прояв турботи щодо себе, своєї сім’ї, друзів, довкілля, країни чи світу надихне сотні інших сердець до відповідальних дій!

Це вже V Марафон відповідальності, в якому традиційно запрошуємо садити насіння соняшників та розповідати про те, в чому кожен є відповідальний. Минулого року 1800 осіб долучилися до ініціативи і висадили 10000 соняхів по всій Україні та за її межами. А цього року і Вінницький Педуніверситет долучився до ініціативи з поширення та популяризації відповідальної поведінки.