Fb Fb Fb

Фільм про освіту в Україні

15.03.2020 р.

В рамках проекту «2045: нова національна ідея» проводяться зйомки повнометражного документального фільму про освіту в Україні. Зокрема, про те, чому вчать в Україні, як вчать і хто вчить. Головна ідея у тому, щоб показати можливий шлях до успіху України - через освіту.

Адже лише молоді люди з правильними освітніми засадами і стійким фундаментом, можуть зробити Україну успішною у найближчому майбутньому.

Планується участь близько 45-ти героїв і зйомки у 8-ми регіонах країни.

У фільмі будуть різні стейкхолдери, такі як освітні візіонери, вчителі-переможці Global Teacher Prize, вчителі та директори шкіл, студенти , публічні люди (Тарас Тополя з гуртом Антитіла, Віктор Бронюк ТІК та Маша Єфросиніна), освітні громадські організації (Освіторія та EdCamp Ukraine).

Окрема увага - навчання педагогів, важливість та престижність роботи вчителя.

На факультеті іноземних мов нашого педагогічного викладачі і студенти розповіли про важливість вивчення іноземних мов у школах та університетах. А студенти, що беруть участь у проекті «DLL-Вчимося навчати німецької» у рамках міжнародної співпраці з Goethe-Institut поділилися своїм досвідом і зізналися, чому вони не бояться іти працювати вчителем у школу.

Надзвичайно щасливі стати частиною такого важливого проекту!