Fb Fb Fb

Online - семінар
«Особливості соціальної роботи з особами з інвалідністю.
Виклики та досягнення. Реалії та перспективи»

12.11.2020 р.

Кафедра психології та соціальної роботи ВДПУ ім. М. Коцюбинського з Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА спільно провели online - семінар «Особливості соціальної роботи з особами з інвалідністю. Виклики та досягнення. Реалії та перспективи», в якому взяли участь близько 100 студентів, які навчаються за спеціальністю "Психологія "та "Соціальна робота".

Основною метою семінару було зосередження уваги студентів та спеціалістів практиків на особливостях діяльності спеціалізованих соціальних служб з особами з інвалідністю, також підготовкою кваліфікованих спеціалістів, які працюватимуть з людьми з різними формами інвалідності.

Спікерами заходу виступили спеціалісти Департаменту Anatoliy Kaletnik та Людмила Кушнір, завідувач кафедри психології та соціальної роботи Ольга Паламарчук, голова громадської організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» Lyudmila Netskina, голова громадської організації «Група активної реабілітації», співзасновник соціального підприємства «ІнваФішки» Віталій Пчолкін (Vitalii Pcholkin) та голова громадської організації «Паросток» Iryna Sarancha.

Спікери ознайомили студентів з такими темами:

Щиро дякуємо за співпрацю!