Fb Fb Fb

КОЛЕКТИВ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЛОЛОГІЇ Й ЖУРНАЛІСТИКИ ІМЕНІ МИХАЙЛА СТЕЛЬМАХА щиро вітає з днем народження кандидата філологічних наук, доцента кафедри української літератури НІНУ СТЕПАНІВНУ ПОЛЯРУШ!

Шановна імениннице! Прийміть найщиріші вітання у цей світлий червневий день.

Ви – Людина праці, краси, творчості, доброзичливості та толерантності. Ваші знання історії української літератури заслуговують на слова подяки. Протягом багатьох років Ви несете пієтет до рідного слова. Ваші досягнення в царині української літератури вже багато десятиліть користуються увагою наукової спільноти, відкриття літературних і наукових досягнень Агатангела Кримського стало першою ластівкою у відкритті заборонених тем.

Ваша фанатична закоханість у твори Юрія Яновського, Олександра Довженка, Василя Симоненка, Ліни Костенко гідні наслідування й замилування.

Ваші лекції – це пісня, в якій рефреном звучать слова краси й наснаги, правди й відвертості, рішучості та цілеспрямованості.

Ваше вміння розпочати, скерувати, завершити задумане – це дивовижне організаторське досягнення.

У цей особливий день бажаємо, щоб душа квітувала щастям, світло любові Вашої родини зігрівало щомиті. Нехай у житті буде ще чимало добрих справ і цікавих проєктів. Нехай Господь дає силу і здоров’я, а кожне літо Вашого життя буде теплим і життєствердним, праця плідною та цікавою, друзі вірними та надійними.

З повагою колектив факультету філології й

журналістики імені Михайла Стельмаха

Переглядів: 1