Fb Fb Fb

Дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги»

10.10.2019 р.

Вітаємо учасниць вокального ансамблю «De-LOVELY» та їх художнього керівника Кушнір К.В, концертмейстера Лопатюка Ю., а також студентку ІІ курсу Проневич Ірину з перемогою. Два конкурси і в обох 1 місце.

10.10.2019 р. відбувся XVII Обласний патріотичний дитячо-юнацький фестиваль мистецтв ”Сурми звитяги”. Більше ста сорока учасників цьогоріч змагалися за перші місця у різних номінаціях. Наші дівчата вибороли перші місця в номінаціях вокальні ансамблі з піснею С.Вакарчука «Не твоя війна» і солісти-вокалісти з піснею С. Тарабарової «Хочу жити без війни» та були рекомендовані для участі в заключному етапі на Всеукраїнському фестивалі, який відбудеться у місті Львові наприкінці жовтня.

16.10.2019р. відбувся І Регіональний конкурс-фестиваль патріотичної пісні «За Україну, за честь, за волю», де знову – перемога. Ансамбль заспівав пісню «Герой» української співачки Eyra, яка люб’язно надала для виступу свою фонограму і підтримала дівчат. Також хочемо привітати: студентку-магістрантку Кандратюк Лілію (клас засл. артистки України Остапчук Л.О.), та студентку Головащенко Юлію (клас викладач Ковтун С.Ю.), які також посіли 1 місце. Пишаємось всіма Вами та бажаємо подальших успіхів.

Переглядів: 1