Fb Fb Fb

УНІВЕРСИТЕТСЬКА ЛІГА СМІХУ

25.10.2019 р.

Усі люблять видовища. А хто ж, як не студенти розуміються у них найкраще? У мистецькому центрі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулась знаменна подія, свято гумору та розваг - "Ліга сміху ВДПУ 2019".

"Ліга сміху ВДПУ» – чемпіонат гумору, який об'єднав усіх студентів нашого університету. У чемпіонаті брали участь команди інституту та факультетів:

"Paver Bank" (ПГФ)

"#Гештег" (ФМФТ)

"На спортє" (ФФВіС)

"Ми не готові" (ФІППУ)

"Кафедра гумористок" (ФДПОМ)

"Давай далі" (НПІПППФВК)

"Іньязь" (ФІМ)

Команди змагалися за першість в майстерності розсмішити публіку і журі за будь-яких обставин. У цій битві всі засоби були хороші: дотепні та актуальні жарти, забавні скетчі, розіграші та пародії.

Суддями конкурсу було високоповажне журі, викладачі нашого університету : Дабіжук Тетяна Михайлівна, Петров Олександр Олександрович, Коваль Тетяна Василівна, Біцюк Олександр Васильович, Крупка Віктор Петрович.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулась ректор університету Лазаренко Наталія Іванівна. На завершення свята кожна команда отримала заслужені нагороди та солодкі подарунки від ректорату та голови Профспілки Педуніверситету Баюрка Миколи Васильовича.

Сюрпризом для студентів стала атмосферна дискотека, на якій звучали відомі хіти 90-х та були оформлені фотозони. Словами важко передати емоції, які вирували, тому на згадку зроблено яскраві світлини.

В душі залишаються приємні спогади, які ще надовго закарбуються пам'яті кожного, хто завітав на "хвилю гумору".

Але, все тільки починається. Уже 1 квітня 2020 року - у день гумору пройде фінал нашого чемпіонату. Ми з вами дізнаємося хто ж стане першим чемпіоном "Ліги Сміху ВДПУ".

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1