Fb Fb Fb

Чемпіонат з регбі на візках серед людей з інвалідністю

18.10.2019 р.

Вже втретє у спортивній залі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбувся відкритий регіональний чемпіонат з регбі на візках серед людей з інвалідністю. У ньому взяли участь команди з різних міст України. Усі гравці – з порушеннями опорного рухового апарату, які пересуваються на візках. Від імені Голови студентської спортивної спілки України у Вінницькій області, ректора Педуніверситету, професора Наталії Лазаренко до усіх присутніх звернулась в.о. декана факультету фізичного виховання і спорту Інна Асаулюк.

Головним організатором чемпіонату вкотре виступила громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія». Її керівниця Людмила Нецкіна розповіла, що регбі на візках – це командний вид спорту, який спеціально розроблений для людей з травмами. Головна ідея чемпіонату полягає в тому, щоб привернути увагу громадськості до цього виду спорту. Адже попри те, що спортивна командна гра входить до переліку параолімпійський видів спорту, українські спортсмени на візках не можуть брати участь у паралімпіаді через відсутність профільної федерації у параолімпійському комітеті.

В результаті гри фортуна цього року була на боці гравців із Житомирщини, які вибороли перше місце. Друге посіли вінницькі «Соколи», а третє – дісталося гравцям із Рівного.

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1