Віншування переможців

10.04.2017 р.


Факультет дошкільної, початкової освіти та мистецтв у квітні поповнився низкою вагомих наукових і мистецьких здобутків. Студенти факультету брали участь у Всеукраїнських студентських конкурсах та фестивалях. До активної наукової праці студенти залучаються уже з перших днів навчання. Талановита молодь робить перші кроки на шляху наукових досліджень під керівництвом своїх наставників – провідних науковців факультету. Високий рівень підготовки наших студентів традиційно забезпечує призові місця на Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах. Нині маємо такі перемоги:
студентки 3 курсу спеціальності «Початкова освіта» Юлія Усенко та Юлія Плахотнюк (науковий керівник – доцент кафедри художніх дисциплін дошкільної та початкової освіти Барановська І.Г.) зайняли I місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Початкова освіта», що відбувся на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Студент факультету спеціальності «Музичне мистецтво» Руслан Ляшенко виборов ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки», що відбувся на базі Уманського державного педагогічного університету імені П.Тичини (керівник – доцент кафедри педагогіки і професійної освіти Галузяк В.М.).

Народний оркестр народних інструментів університету (художній керівник і диригент – старший викладач кафедри музикознавства та інструментальної підготовки І.В. Єфіменко) посів І місце на IV Всеукраїнському фестивалі ансамблевої музики RONDO (м. Харків) в номінації «Інструментальні ансамблі».

Пишаємося Вами та бажаємо нових перемог!переглядів: 1