Тренінг з подолання освітніх втрат
«Наздоженемо: практичні аспекти подолання освітніх втрат з математики»

26.12.2023 р.

У рамках діяльності Консультативно-просвітницького центру математичної освіти Вінниччини ВДРУГЕ відбувся дводенний тренінг з подолання освітніх втрат «Наздоженемо: практичні аспекти подолання освітніх втрат з математики», який проводиться за сприяння Громадської спілки «Освіторія» та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та у партнерстві з Міністерстом освіти і науки України (МОН).

Даний тренінг - це унікальна можливість розвинути свої вміння та дізнатися про найновіші та найефективніші методи подолання навчальних втрат з математики.

Тренерка - Діана Тютюнник, асистент кафедри алгебри і методики навчання математики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, вчитель математики, сертифікована тренерка проєкту «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат».

Впродовж тренінгу вчителі математики м. Вінниці ділилися не лише теоретичними аспектами, але й своїм практичним досвідом, розкриваючи секрети успішного викладання математики.

Практичні завдання: учасники мали можливість випробувати нові методи та підходи в практиці, що сприятимуть подоланню освітніх втрат у класі; обговорили можливі стратегії інтенсифікації навчального процесу в умовах наявності освітніх втрат та організації навчальної діяльності в укритті; ознайомились з особливостями виконання вправ на стабілізацію емоційного стану учнів з прив’язкою до математики та отримали практичні поради з організації такої діяльності в закладах освіти.

Дякуємо всім за участь та вагомий внесок у розвиток математичної освіти в Україні! Ми впевнені, що отримані знання і враження стануть чудовим стимулом для подальшого професійного зростання.