Наукова робота студентів


Студенти факультету фізичного виховання і спорту відвідують проблемні групи та наукові гуртки кафедри, проводять дослідження та впроваджують свої результати в освітній та навчально-тренувальний процес. Найкращі студентські роботи беруть участь у конкурсі наукових робіт, який відбувається у два етапи.

За результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ» 2017-2018 навчального року студентські наукові роботи Липовецької Юлії (науковий керівник Щепотіна Н.Ю.) та Сенів Мар’яни (науковий керівник доц. Вознюк Т.В.) пройшли до ІІ туру, який відбувався у місті Дніпро та посіли відповідно ІІ та ІІІ місце.

В 2018-2019 навчальному році наш навчальний заклад у даному конкурсі представляла Сенів Мар’яна. ЇЇ студентська наукова робота (науковий керівник доц. Вознюк Т.В.) виборола ІІІ місце.
Збірник наукових праць студентів

«Фізична культура, спорт та фізична реабілітація в сучасному суспільстві»

Студенти факультету фізичного виховання і спорту щорічно беруть участь у науково-практичній конференції «Фізична культура, спорт та фізична реабілітація в сучасному суспільстві», шляхом публікацій наукових праць, що стосуються проблем теорії і методики фізичного виховання, дитячо-юнацького спорту і спорту вищих досягнень, міжнародного руху «Спорт для всіх», олімпійської освіти і фізичної реабілітації


Інформаційний лист конференції