переглядів: 8151        головна ВДПУ

Місцезнаходження деканату: вул. Острозького, 32, корпус №3, 7 поверх, кімн. 706

Телефон міський: - (0432) 27-64-66.

Студентське життя

У процесі навчання студенти отримують фундаментальні знання з дисциплін географічного, біологічного та хімічного циклів, усвідомлюють екологічні проблеми України і регіону та основні шляхи їх розв′язання, вчаться організовувати екскурсії, туристичні походи, вести польові спостереження та краєзнавчу роботу з учнями, керувати гуртковою роботою в школі, проводити олімпіади, тематичні вечори, вікторини.

На факультеті є комп′ютерний клас, кожна кафедра має комп′ютери, відеотехніку, фото- і відеотеку. Зібрано цикл відеофільмів "Дивний світ природи", "Тварини світу", "Органічний світ материків" тощо, відеоматеріали про літні навчально-польові практики.


Козацькі розваги Практика з гідрології
"Козацькі розваги" Практика з гідрології

Студенти мають можливість поглиблювати знання у восьми гуртках та п′яти наукових групах (з ландшафтознавства, фізіології рослин, органічної хімії, гідрометеорології, екології). Наукові доробки студентів знаходять своє відображення в публікаціях, виступах на міжнародних конференціях, у дипломних роботах. Студенти беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах і показують високі результати. Так, О. Левченко і С. Хабіб зайняли відповідно перше та третє місця в 2000 році під час проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з географії і вибороли перше командне місце, а в 2001 році С. Хабіб зайняла третє місце. 2002 року переможцем Всеукраїнської олімпіади з географії став студент факультету В. Кокус, а О. Жупанов зайняв третє місце. Вони посіли перше командне місце серед студентських команд України. У 2006 році двоє студентів: Холковська Т., Громович С., брали участь у Всеукраїнській науковій конференції (м. Ніжин). В цьому навчальному році студентка Холковська Т. зайняла друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, що відбувся у м. Чернівці.

Різноманітний зміст та форми виховної роботи на факультеті: щорічні традиційні факультетські заходи (посвята в студенти, день відкритих дверей, огляди художньої самодіяльності, зустрічі з випускниками минулих років, тиждень факультету, день останнього дзвоника, турнір КВК, конкурс "Міс факультету", "День здоров’я" тощо), діяльність туристичного клубу "Дикобраз", в якому беруть активну участь студенти інших факультетів і вузів Вінниці; наукові студентські групи "Озон" і "Еколог", які регулярно проводять акції з охорони флори і фауни Поділля. На факультеті функціонує університетський "Клуб кімнатного квітникарства" (керівник Т.М. Дабіжук). Все це сприяє моральному, естетичному та екологічному вихованню студентів, формує гармонійну особистість.


співучі серця факультету у біохімічній лабораторії на географічному майданчику
Співучі серця факультету У біохімічній лабораторії На географічному майданчику