Місцезнаходження деканату: вул. Острозького, 32, корпус №3, 7 поверх, кімн. 706
Телефон міський: - (0432) 27-64-66.
Стаціонарна форма навчання:
Заочна форма навчання:
Навчання на факультеті університету донедавна здійснювалося за п'ятирічною класичною формою, на денному і заочному відділеннях. З 2010 року можливе продовження терміну навчання (на 1 рок) за рахунок збільшення тривалості навчання в магістратурі.
Факультет має значний досвід в підготовці кадрів на стаціонарі, як основних спеціальностей — “Географія ” (з 1974 року); “біологія” (з 1995 року), “Хімія ” (з 1995 року), так і додаткових — “Географія і біологія”(з 1974 року); “Географія і екологія”, “ Географія та основи економіки”, “ Біологія і хімія” (з 2001 року).
На заочній формі навчання підготовка ведеться з 90-х років ХХ ст. за спеціальностями “Географія” (з 1991 року), “Географія, Екологія”, “Біологія”, “Хімія, Екологія” (з 1997 року).
В процесі навчання студенти набувають умінь:
Випускники факультету мають порівняно з іншими випускниками педвузу кращі можливості працевлаштування, що обумовлено широким і комплексним характером форматом підготовки та тісними міждисциплінарними зв’язками з суміжними спеціальностями.
На факультеті функціонує 16 лабораторій, в т.ч. біохімії, генетики, фізіології рослин, анатомії людини, гістології, неорганічної хімії, метеорології і кліматології, зоології, ботаніки, фізколоїдної і органічної хімії, основ медичних знань; 22 навчальних кабінети, комп’ютерний клас, дві студентські наукові лабораторії, кабінети методики викладання географії, біології, хімії. Обладнано біологічний стаціонар для спостережень та дослідів, метеомайданчик, створено геологічний і зоологічний музеї, оранжерею, живий куточок. Придбано необхідне обладнання для проведення всіх видів навчально-польової практики.
Функціонує очна і заочна аспірантура 11.00.11 “Конструктивна географія та раціональне використання природних ресурсів” (кафедра фізичної географії), 03.00.12 “Фізіологія рослин” (кафедра біології) та 05.17.01 “Технологія неорганічних речовин” (кафедра хімії).
Навчально-виховний процес забезпечують п’ять кафедр – фізичної географії, економічної і соціальної географії, біології, хімії, анатомії, фізіології та основ медичних знань. У їх штаті 69 викладачів, в т.ч. 6 професорів, з них 5 - доктори наук, 30 кандидатів наук, доцентів
На факультеті створені наукові школи з антропогенного ландшафтознавства (керівник - д.г.н., проф. Денисик Г.І.), фізіології рослин (керівник - д.б.н. проф. Кур’ята В.Г), розробки наукових основ та технологій отримання складних добрив (керівник - д.т.н., проф. Крикливий Д.І.).
Професорсько-викладацький склад докладає зусиль, щоб дати студентам ґрунтовні знання з обраного фаху, навчити застосовувати їх на практиці, проводити досліди та спостереження, уміти робити науково обґрунтовані висновки і творчо працювати, самостійно здобувати знання. Професори Г.І. Денисик і В.Г. Кур’ята є членами спецрад та експертних рад МОНУ.
2020 © ВДПУ