Адреса кафедри: 21100, Вінниця, вул.Острозького,32, 3 корпус, 7 поверх, кім. № 702, тел. (0432) 26-52-40, вн.тел. 2-57


main(eng)    головна кафедри     викладачі

Викладацький склад кафедри

Фурман Юрій Миколайович

Доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри.

У 1970 році закінчив лікувальний факультет Вінницького державного медичного інституту ім. М.І. Пирогова.

1971-1973 роки – аспірант кафедри фармакології Вінницького державного медичного інституту ім. М.І. Пирогова.

У 1973 році захистив кандидатську дисертацію «Фармакологічні дослідження деяких сполук, синтезованих на основі молекули бета-аланіна» (спеціальність 14.03.05 – фармакологія).

1973-1977 роки – асистент кафедри фармакології Вінницького державного медичного інституту ім. М.І. Пирогова.

1977-1993 роки – завідувач кафедри анатомії і фізіології Вінницького державного педагогічного інституту ім. М. Островського.

1993-1997 роки – доцент кафедри анатомії і фізіології.

1997-2003 роки – професор кафедри анатомії і фізіології.

У 2003 році захистив докторську дисертацію «Корекція аеробної та анаеробної лактатної продуктивності організму молоді біговими навантаженнями різного режиму» (спеціальність 03.00.13 – фізіологія людини і тварин).

З 2003 року професор і завідувач кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.

Член спеціалізованих Вчених Рад по захисту докторських і кандидатських дисертацій Національного університету фізичного виховання і спорту України, а також Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

Фурман Ю.М. підготував 13 кандидатів наук: 10 кандидатів наук з фізичного виховання і спорту та 3 кандидати біологічних наук. У даний час є науковим керівником 2-х аспірантів та двох пошукувачів.

Є автором близько 200 наукових публікацій, з яких 4 монографії та 2 авторських свідоцтва про винахід.

Відмінник освіти України. Нагороджувався грамотами Міністерства освіти і науки України.

Викладає дисципліни: фізіологія рухової активності, спортивна медицина, лікувальна фізична культура, теорія і методика реабілітаційної роботи.

E-mail: furman-dok@ukr.net

Мацейко Ірина Іванівна

Кандидат біологічних наук, доцент.

У 1986 році закінчила природничо-географічний факультет Вінницького державного педагогічного інституту ім. М. Островського за спеціальністю «вчитель географії і біології».

1989 – 2008 роки – асистент кафедри анатомії і фізіології.

У 2004 році захистила кандидатську дисертацію «Стан психо-фізіологічних функцій та успішність навчання учнів середнього шкільного віку і їх зв’язок з властивостями основних нервових процесів» (спеціальність 03.00.13 – фізіологія людини і тварин).

З 2008 року – доцент кафедри.

Є автором 53 наукових публікацій.

Викладає дисципліни: анатомія з основами морфології, гігієна та основи екології, методика навчання основ здоров’я, діагностика і моніторинг, методика навчання основ медичних знань та проведення санпросвітницької роботи.

E-mail: iryna.isdl@gmail.com
Бекас Ольга Олександрівна

Кандидат біологічних наук, доцент.

У 1995 році закінчила природничо-географічний факультет Вінницького державного педагогічного інституту ім. М. Островського за спеціальністю «географія і біологія».

З 1995 -1998 роки – старший лаборант кафедри анатомії і фізіології.

1998 – 2002 роки – асистент кафедри анатомії і фізіології.

У 2001 році захистила кандидатську дисертацію «Вікові та статеві особливості рівня фізичного стану молоді і його залежність від способу життя» (спеціальність 03.00.13 – фізіологія людини і тварин).

З 2002 року – старший викладач кафедри анатомії і фізіології.

З 2003 року – доцент кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації.

Бекас О.О. підготувала 1 кандидата наук з фізичного виховання і спорту. У даний час є науковим керівником 1 аспіранта.

Є автором 53 наукових публікацій.

Викладає дисципліни: фізіологія людини, біологія, основи раціонального харчування, лікувально-оздоровче харчування, вступ до спеціальності.

E-mail: Olgabek1974@gmail.com

Нестерова Світлана Юріївна

Кандидат біологічних наук, доцент.

У 1992 році закінчила природничо-географічний факультет Вінницького державного педагогічного інституту ім. М. Островського за спеціальністю «Географія», а у 2005 році за спеціальністю «Біологія».

2003 – 2005 роки – старший лаборант кафедри.

2005 – 2008 роки – аспірант кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації.

У 2009 році захистила кандидатську дисертацію «Соматотипологічні особливості адаптаційних можливостей кардіо-респіраторної системи молоді 18-20 років в умовах різної метеоситуації» (спеціальність 03.00.13 – фізіологія людини і тварин).

З 2008 року – асистент кафедри.

3 2015 року – доцент кафедри.

Є автором 21 наукової публікації.

Викладає дисципліни: валеологія і основи медичних знань, теорія і методика відновлення працездатності, долікарська медична допомога.

E-mail: svetanest@yandex.ru

Скупий Олег Михайлович

Кандидат медичних наук, доцент. Обласний фахівець з судинної хірургії, завідувач відділенням хірургії судин, член Європейської асоціації судинних хірургів.

У 1982 році закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова.

У 1997 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Хірургічне лікування посттромбофлебітичного синдрому верхніх кінцівок» (спеціальність 14.01.03 – хірургія).

З 1990 року – завідувач відділенням хірургії судин обласної лікарні ім. М. Пирогова.

З 2008 року – доцент кафедри.

Є автором 60 наукових публікацій.

Викладає дисципліни: фізична реабілітація при хірургічних захворюваннях, фізична реабілітація у педіатрії, фізична реабілітація при захворюваннях нервової системи.

Корольчук Анатолій Петрович

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач.

У 1995 році закінчив Вінницький медичний коледж ім. академіка Д.К. Заболотного.

У 2001 році закінчив Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Вчитель фізичної культури і біології».

З 2003 року – викладач кафедри.

3 2008-2011 роки – аспірант кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації.

У 2011 році захистив кандидатську дисертацію «Адаптація студентів різної спортивної спеціалізації до навчального процесу у вищому навчальному закладі фізичного виховання і спорту» (спеціальність 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення).

Є автором 26 наукових публікацій.

Викладає дисципліни: масаж, спортивна медицина, лікувальна фізична культура, фізична рекреація, теорія і технологія оздоровчо-рекреаційної рухової активності.

E-mail: korolchuk76@list.ru

Онищук Вікторія Євгенівна

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач, кандидат у майстри спорту.

У 2007 році закінчила магістратуру Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура».

2009-2012 роки – аспірант кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації.

У 2012 році захистила кандидатську дисертацію «Застосування ендогенно-гіпоксичного дихання в системі реабілітації студентів з бронхіальною астмою» (спеціальність 24.00.03 –фізична реабілітація).

З 2014 року - старший викладач кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації.

Є автором 26 наукових публікацій.

Викладає дисципліни: теорія і методика фізичної реабілітації, фізіологія рухової активності, спортивна медицина, загальна патологія та екстремальна фізична реабілітація, фізична реабілітація при захворюваннях внутрішніх органів, фізична реабілітація при захворюваннях опорно-рухового апарату.

E-mail:vitapilgun@yandex.ru

Гаврилова Наталія Володимирівна

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач, кандидат у майстри спорту, тренер вищої категорії з велоспорту.

У 2006 році закінчила магістратуру Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура».

2006-2009 рік – тренер ДЮСШ з велоспорту.

2009-2012 роки – аспірант кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації.

У 2012 році захистила кандидатську дисертацію «Застосування ендогенно-гіпоксичного дихання в системі вдосконалення фізичної підготовленості велосипедистів 13-16 років» (спеціальність 24.00.01 – олімпійський і професійний спорт).

З 2016 року - старший викладач кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації.

Є автором 20 наукових публікацій.

Викладає дисципліни: фармакологія спорту, спортивна травматологія, професійна майстерність, лікувальна фізична культура, фізіологія рухової активності.

E-mail: gavrilova.natal@mail.ru
Сулима Алла Станіславівна

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, асистент кафедри.

У 2002 році закінчила педагогічне училище Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

У 2006 році закінчила магістратуру Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю «Вчитель початкових класів і англійської мови».

У 2012 році закінчила магістратуру Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю «Фізичне виховання».

2012-2015 роки – аспірант кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації.

З 2015 року працює асистентом кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації.

У 2017 році захистила кандидатську дисертацію «Удосконалення фізичної підготовленості кваліфікованих хокеїстів на траві шляхом застосування методики «ендогенно-гіпоксичного дихання» (спеціальність 24.00.01 – олімпійський і професійний спорт).

Є автором 11 наукових публікацій.

Викладає дисципліни: масаж, гігієна, діагностика і моніторинг стану здоров’я.

E-mail: allasulyma16.83@gmail.com

Галандзовський Станіслав Миколайович

Аспірант кафедри, майстер спорту України з веслування на каное.

У 2015 році закінчив магістратуру Вінницького державного педагогічного університет за спеціальністю «Олімпійський і професійний спорт».

З 2015 року навчається в аспірантурі за спеціальністю 24.00.02 - фізична культура, фізичне виховання різних груп населення».

Назва дисертаційного дослідження «Вдосконалення адаптації студентів транспортного коледжу до навчальної та професійної діяльності за допомогою бігових навантажень аеробного і анаеробного спрямування». Науковий керівник – професор Фурман Ю.М.

Є автором 6 наукових публікацій.
Головкіна Вікторія Володимирівна

Аспірант кафедри, майстер спорту СРСР з плавання.

У 1990 році закінчила Вінницьке медичне училище ім. Д.К. Заболотного.

У 2012 році закінчила магістратуру Вінницького державного педагогічного університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Фізичне виховання».

З 2013 року - викладач кафедри фізичного виховання Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.

З 2016 року навчається в аспірантурі за спеціальністю 017 - фізична культура, і спорт.

Назва дисертаційного дослідження «Застосування елементів аквафітнесу й інтервального гіпоксичного тренування в системній підготовці плавців 11-12 років». Науковий керівник – професор Фурман Ю.М.

Є автором 10 наукових публікацій.

Степаненко Інна Олексіївна

Аспірант кафедри.

У 2007 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Вчитель біології і хімії».

З 2007 року - старший лаборант кафедри біології Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.

З 2016 року навчається в аспірантурі за спеціальністю 091 - біологія.

Назва дисертаційного дослідження «Вплив тютюнокуріння на розумову працездатність та функціональні можливості кардіо-респіраторної системи студенток ВНЗ». Науковий керівник – доц. Бекас О.О.
Дьомкіна Тетяна Віталіївна

Пошукувач кафедри.

У 2005 році закінчила магістратуру Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю «Фізичне виховання».

3 2005 року – викладач фізичного виховання Вінницького медичного коледжу ім. академіка Д.К. Заболотного.

З 2013 року – пошукувач кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації.

Назва дисертаційного дослідження «Застосування нормобаричної гіперкапнічної гіпоксії в комплексній реабілітації студенток медичного коледжу з нейроциркуляторною дистонією». Спеціальність 24.00.03 – фізична реабілітація. Науковий керівник – професор Фурман Ю.М.

Є автором 3 наукових публікацій.Навчально-допоміжний склад кафедри

Зуграва Марина Олексіївна

Старший лаборант кафедри.

У 2013 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Біологія» та отримала кваліфікацію «Біолог, викладач біології, вчитель хімії та екології».

2013-2014 роки – секретар-друкарка приймальної комісії.

З 2014 року – старший лаборант кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації.

За сумісництвом викладає дисципліну: анатомія людини з основами спортивної морфології.

Є автором 5 наукових публікацій.Кізік Алла Леонідівна

Лаборант кафедри.

З 1983 по 1987 роки навчалася у Вінницькому державному педагогічному інституті ім. М. Островського на факультеті загальнотехнічних дисциплін і праці.

З 1987 року по 2000 рік працювала вчителем трудового навчання, креслення і образотворчого мистецтва.

З 2006 року – лаборант кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і фізичної реабілітації Вінницького державного педагогічного університету.


переглядів:   
2019 © ВДПУ