9564

Студентське життя

Цікавим і змістовним є студентське життя на факультеті дошкільної, початкової освіти та мистецтв імені Валентини Волошиної. Це різноманітні свята, бесіди, круглі столи, диспути, вечорниці, лекції - концерти, літературно-музичні вечори, зустрічі з провідними вчителями міста і області, з видатними постатями Вінниччини; акції, спрямовані на формування творчого ставлення до учительської праці тощо.

Традиційними в інституті стали такі заходи: «Посвята в студенти», «День учителя», «День студента», «День музики», «Ми шукаємо нові таланти», «День матері», «Андріївські вечорниці», «Свято новорічної казки», «Студентський бал», «Свято відмінника», «Зустріч з випускниками інституту», конкурс-огляд художньої самодіяльності 2 курсу «Барви осені», «Свято екватора» З курсу, конкурс «Красуня інституту» та багато інших.Студенти із задоволенням відвідують інститутський хор, ансамблі баяністів, сопілкарів, окарин, вокальну і танцювальну студії, молодіжний психологічний клуб «Пенати», клуб «Молода сім'я», літературну студію «Українка» тощо.

Традиційними в інституті є виставки творчих робіт студентів з прикладного мистецтва «Осіння фантазія», з образотворчого мистецтва «Зимові візерунки», виставки творчих робіт з педагогіки, з дитячої літератури, що дає можливість поринути у світ прекрасного і неповторного.

Студенти інституту беруть активну участь у загальноуніверситетських заходах: «Красуня університету», КВК, «Козацькі розваги», фестивалі художньої самодіяльності та ін.


2021 © ВДПУ