Головна
Деканат
Абітурієнту
Кафедри
Наукова робота
Події, заходи
Студентське життя
Наші випускники
Студентські гуртки

переглядів: 42056
університет ВДПУ ... →
герб ІМФТО
Наша адреса:

Факультет математики, фізики і технологій

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

вул. Острозького, 32, м. Вінниця, Україна, 21001

Деканат: корпус № 3, поверх 5-й

Міські телефони:

Деканат - 27-69-73.

Внутрішні телефони: 3-35 (Деканат), 2-43 (Деканат, фізмат), 2-45 (Деканат, техн. освіта).

E-mail: fmftvn@gmail.com

Історія факультету математики, фізики і технологій розпочалася з часу заснування у м. Вінниці учительського інституту в липні 1912 року: вже тоді студенти вивчали фізико-математичні дисципліни. У 1933 році окремим структурним підрозділом створено фізико-математичний факультет, а у 1981 – факультет підготовки вчителів загальнотехнічних дисциплін і праці. Саме на їхній базі у 2004 році сформовано Інститут перспективних технологій, економіки та фундаментальних наук, який у квітні 2008 року було перейменовано в Інститут математики, фізики і технологічної освіти, а у 2016 році – у факультет математики, фізики і технологій. Деканом факультету є доцент Подолянчук С. В.


У складі факультету чотири кафедри:

Понад 90% викладачів мають науковий ступінь та (або) вчене звання.

На факультеті на денній та заочній формах навчання підготовка майбутніх вчителів (викладачів) математики, фізики, технологічної освіти здійснюється за ступенями вищої освіти бакалавр, спеціаліст, магістр. Нині на факультеті навчається біля 400 студентів. Вони мають можливість працювати в сучасних лабораторіях, кабінетах, навчальних майстернях.

Органічною складовою діяльності факультету є науково-дослідна робота: виконуються держбюджетні наукові проекти, функціонує докторантура та аспірантура, чимало навчально-методичних посібників рекомендовано МОН України до впровадження у навчальний процес. Регулярно проводимо міжнародні конференції, беремо участь у виставках, організовуємо Всеукраїнські студентські науково-методичні заходи. Протягом останнього десятиріччя студенти ФМФТ отримали понад 100 дипломів, грамот, відзнак на Всеукраїнських студентських олімпіадах та конкурсах з математики, фізики, технологічної освіти.

Активно працює студентське самоврядування та профспілкова організація. Студенти факультету беруть участь у різноманітних благодійних акціях, конкурсах художньої самодіяльності, турнірах КВК тощо.

За час свого існування факультет став одним з провідних центрів фізико-математичної та технологічної освіти не лише Вінницької області, а й України. Випускники факультету, маючи високий рівень професійної підготовки, успішно працюють у різних навчальних закладах та наукових установах, забезпечують належний рівень навчання та виховання учнівської та студентської молоді.


2019 © ВДПУ