ПРО НАС

Одним із головних напрямів діяльності університету є розробка і реалізація міжнародних освітніх і наукових проектів, програм, договорів, грантів та інших форм співпраці із зарубіжними університетами, установами та організаціями з метою перетворення педуніверситету на міжнародно визнаний інноваційний науково-освітній, аналітичний, проектний та консалтинговий центр.

Уже сьогодні педуніверситет має більше 54-ьох договорів з закладами вищої освіти та навчальними установами понад 20 країн світу, зокрема США, Великої Британії, Німеччини, Нідерландів,Китаю, Ізраїлю, Чехії, Польщі, Литви, Румунії, Азербайджану, Молдови, Канади, Австрії та інших країн.

Ми впевнено крокуємо до поліпшення та модернізації нашого університету і невпинно працюємо над цим. Ми хочемо, щоб в наших стінах, кожен почував себе, як вдома і робимо все можливе від нас аби забезпечити наших студентів усім необхідним.

НАШЕ МІСТО

Шановні гості міста!

Сьогоднішня Вінниця - місто, яке пам'ятає і шанує свою майже семивікову історію, водночас будує своє майбутнє та бачить перспективу свого розвитку на роки вперед. У 2013 році було ухвалено Стратегію розвитку "Вінниця - 2020", де зафіксована наша головна мета - Вінниця має стати сучасним європейським містом доброзичливих та усміхнених людей. Це місто сильної громади (Strong), сучасне (Modern), цікаве (Interesting), зручне для життя (Liveable), енергійне (Energetic), а разом - це "SMILE CITY".

Ми сподіваємося, що Вінниця залишиться у вашій пам'яті як компактне, комфортне та креативне місто, де живуть привітні і толератні люди, відкриті для спілкування, які прагнуть нового досвіду та знайомств. Місті, куди хочеться повертатися знову і знову. Вінниця - завжди чекає гостей. Приємного перебування у нашому місті!

ДЕТАЛЬНІШЕ 

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ

  1. Організація міжнародних зв'язків та спільних програм міжнародного співробітництва з іноземними навчальними закладами, організаціями, асоціаціями в галузі науки та освіти.
  2. Організація участі у програмах двостороннього та багатостороннього міжнародного і міжуніверситетського обміну, стажування та практики аспірантів, докторантів, педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників та студентів ВДПУ, підтримка міжнародних зв'язків з установами, оформлення участі професорсько-викладацького персоналу та студентів ВДПУ в закордонних наукових семінарах, конференціях, стажуваннях, практиках, проведенні наукових досліджень
  3. Організація та реалізація спільних міжнародних освітніх програм з закордонними університетами-партнерами з одержанням дипломів даних університетів.
  4. Надання необхідної організаційної та методичної допомоги структурним підрозділам, факультетам і кафедрам у встановленні та підтримці міжнародних зв'язків.
  5. Здійснення інформаційної та рекламної роботи з метою пошуку нових університетів - партнерів та розширення географії міжнародних зв'язків ВДПУ.