• bootstrap slider
  • Студентська сторінка

Працевлаштування

• Служба сприяння працевлаштування студентів і випускників, інформує про наявність педагогічних вакансій у Немирівському районі Вінницької області

• Департамент освіти Вінницької міської ради оголошує співбесіду на заміщення вакантних педагогічних посад у комунальних закладах освіти м. Вінниці (2)

• Вакантні посади у Дніпропетровському педагогічному коледжі

• Нові вакантні педагогічні посади у комунальних закладах освіти м. Вінниці

• Вакантні педагогічні посади у комунальних закладах освіти в місті Вінниця

• Педагогічні вакансії у Могилів-Подільському районі Вінницької області

• Заявка Петрівського району на педагогічні кадри на 2017/2018 навчальний рік

• Онлайн ресурс для пошуку роботи
  • Кількість відвідувачів: 6976439