Fb Fb Fb
Шановні здобувачі вищої освіти та молоді науковці!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ
НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
«РЕГІОНАЛЬНІ СТУДІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ІСТОРІЇ»
,
яка відбудеться на базі історичного факультету
Вінницького державного педагогічного університету
імені Михайла Коцюбинського
15 квітня 2023 року

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь в роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції
Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції
“Етнокультурний туризм: теорія, практика, перспективи розвитку”

30-31 травня 2023 року
Інформаційний лист
Шановні колеги, науковці та практичні працівники освіти!
Інформуємо Вас про те, що відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України і Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського проведення
ХVІ міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»,
присвяченої 110-річниці Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, передбачалось на 4-5 жовтня 2022 р. На жаль, у зв’язку із продовженням воєнного стану в Україні проведення конференції перенесено на травень 2023 року. Водночас, організаційний комітет та редакційна колегія готують до друку ювілейне видання збірника наукових праць «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми». Запрошуємо Вас, шановні колеги, надіслати наукові статті у ювілейне видання до 10 листопада 2022 р. Про дату проведення конференції буде повідомлено додатково.