Fb Fb Fb
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі тридцять четвертої
всеукраїнської наукової історико-краєзнавчої конференції
«Вінниччина: минуле та сьогодення. Краєзнавчі дослідження»
(до 90-х роковин Голодомору 1932-1933 рр.), з виданням збірника наукових праць,
яка відбудеться 3 листопада 2022 р.

Інформаційний лист
Шановні колеги, науковці та практичні працівники освіти!
Інформуємо Вас про те, що відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України і Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського проведення
ХVІ міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»,
присвяченої 110-річниці Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, передбачалось на 4-5 жовтня 2022 р. На жаль, у зв’язку із продовженням воєнного стану в Україні проведення конференції перенесено на травень 2023 року. Водночас, організаційний комітет та редакційна колегія готують до друку ювілейне видання збірника наукових праць «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми». Запрошуємо Вас, шановні колеги, надіслати наукові статті у ювілейне видання до 10 листопада 2022 р. Про дату проведення конференції буде повідомлено додатково.

Інформаційний лист