Fb Fb Fb

Регіональна нарада-семінар
Міністерства освіти і науки України
з питань вступної кампанії 2019 року

17.01.2019 р.

Відповідно до наказу МОН від 28.12.2018 №1484 «Щодо проведення регіональних нарад-семінарів» 16.01.2019 р. на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулася регіональна нарада-семінар Міністерства освіти і науки України з питань вступної кампанії 2019 року.

До нас прибули проректори, відповідальні секретарі приймальних комісій, адміністратори ЄДЕБО із закладів вищої освіти ІІІ–IV рівнів акредитації Вінницької та Хмельницької областей. Під час реєстрації гості мали змогу ознайомитися із локаціями інституту/факультетів, під мелодію народного оркестру поринути в історію Величного Педагогічного.

Із вітальним словом до всіх присутніх звернулась ректор університету, професор Лазаренко Наталія Іванівна.

Нарада проходила в новорічно-різдвяні свята, тому гарною піснею гостей привітала студентка факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв Гораш Юлія.

Нараду проводили відповідальні працівники Міністерства:

Державні експерти Директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Кернична Анжеліка Євгенівна та Носок Віталій Йосипович. На семінар завітали поважні гості: завідувач сектору вищих навчальних закладів науки та інтелектуальної власності Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Клапоущак Андрій Юрійович та директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Кузьменко Геннадій Іванович.

Під час засідання було обговорено нагальні питання, також з'ясовано порядок та організацію вступної кампанії 2019.

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1