Міжнародний День студентського спорту

21.09.2018 р.

Стадіон, басейни, корти —

атрибути знані спорту,

боротьби, змагань, наснаги,

сили, спритності, відваги.

Протиборство, перемоги —

спортом пройдені дороги.

Успіх, результат, медалі,

сльози, гімн на п’єдесталі.

Праця, піт і тренування.

Підсумовує старання

Новий світовий рекорд.

То ж приймай вітання, СПОРТ!

На базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбувся Міжнародний день студентського спорту. Варто зазначити, що дійство розпочалося в усіх регіонах України одночасно , в якому взяли участь понад 40 000 студентів із 285 закладів вищої освіти.

Університет, в якому піклуються про здоров’я студентів, займаються спортом, тому що знають: в здоровому тілі – здоровий дух!

Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту серед студентської молоді та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку.

Свої вітання у цей день з міста Харкова (Палац спорту «Локомотив» ім. Г.Н.Кірпи), де відзначався Міжнародний день спорту на всеукраїнському рівні, надіслала ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, голова Спортивної студентської спілки України у Вінницькій області Наталія Іванівна Лазаренко.

На урочисте дійство завітали почесні гості та керівництво університету : начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Геннадій Григорович Бочаров, перший проректор з науково-педагогічної роботи Педуніверситету Сергій Олексійович Гусєв, голова первинної профспілкової організації Микола Васильович Баюрко.

Святкового настрою своїми вокально-хореографічними, акробатичними та спортивними трюками додали юні артисти університету.

Свято пройшло на одному диханні, всі отримали масу задоволення та позитивних емоцій.

На кінець свята декан факультету фізичного виховання та спорту Володимир Леонтійович Яковлів та завідувач кафедри фізичного виховання Оксану Петрівна Швець нагородили переможців змагань, присвячених Міжнародному дню студентського спорту. Вітаємо зі святом студентського спорту! І пам’ятайте, що запорукою щасливого життя – є ваше здоров’я !

Ярослава Пилипенко

ВІДЕО

Переглядів: 1