Fb Fb Fb

НОВИЙ ФОРМАТ ПОДОРОЖІ ДО СТАРОДАВНЬОЇ ПОЛЬЩІ

10.09.2018 р.


Студенти факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха (спеціальність 035.01 Філологія), які вивчають польську мову, 10 вересня 2018 року зустрілися з віце-консулом із політичних питань польського консульства Агнєшкою Гуральською та представником організації «Fundacja Wolnosc i Demokracja» Марією Козирською у форматі ділової гри…

Ось у чому полягала її сутність: шестеро студентів одягають капелюхи і… перетворюються на підприємців-новаторів, інші – інвестори. Підприємці (наші студенти) всіма можливими способами мають переконати інвесторів, що саме їхня справа заслуговує на розвиток і вкладення капіталу. Продаж акцій і презентація своїх винаходів та ідей, звісно, велася польською мовою. Пані Марія Козирська виступила ведучою заходу, блискуче зігравши роль князя Франциска-Ксаверія Друцького-Любецького – засновника Польського Банку.

Студенти виступали як оратори, практикували мовні і сценічні вміння, «підтягували» ерудицію, імпровізували, потім сміялись із тих імпровізацій. У доброзичливій і піднесеній атмосфері ми дізналися більше про Польщу, видатних постатей цієї країни, і, хто був уважним, отримав ще й черговий урок історії – світ і люди не завжди готові до нових відкриттів, але це не означає, що вони непотрібні. Усьому свій час.

Отож півтори години минули швидко. Чому? Бо коли ти проводиш час приємно і з користю, він завжди летить, як навіжений. Спробуйте заперечити?!

Приємно працювати у стінах нової аудиторії 309 – кабінету польської мови, яку відремонтовано й обладнано для лекційних і практичних занять студентам спеціальності 035.01 Філологія спільними зусиллями польських колег, зокрема професора Єжи Ковалевського, а також ректорату Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та викладачів факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха.

Студентка 3 курсу
ФФЖ імені Михайла Стельмаха
Альона Войтюкпереглядів: 1