Fb Fb Fb

Вічна та світла пам’ять!

25.07.2018 р.


Відійшов у вічність Іван Павлович Грущенко – ректор Вінницького державного педагогічного інституту імені Миколи Островського (1969-1976 рр.), який своїми діями та вчинками, розумом та мудрістю виховав не одне покоління учителів. Уміло навчавїх відповідальності за професію, яку вони обрали. Іван Павлович усе своє життя вирізнявся стійкістю характеру, принциповістю, силою духу та наполегливістю. Він був людиною мудрою та розважливою, ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч.

Іван Павлович Грущенко народився 6 червня 1928 р. у селі Мар?янівка (тепер Гайсинського району Вінницької області) у селянській родині. Навчався на юридичному факультеті Львівського державного університету імені Івана Франка, захистив дисертації на здобуття вчених ступенів кандидата та доктора економічних наук.

Він був ректором Вищої партійної школи при ЦК КПУ, депутатом Верховної Ради УРСР 10 – 11-го скликань, членом ЦК КПУ(1981–1990 р.).

Колектив Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського глибоко сумує та схиляє голову в скорботі разом із рідними та близькими. Ми завжди будемо пам’ятати цю видатну людину, доброта, чесність та порядність якої залишатиметься зразком для усіх.

переглядів: 1