Fb Fb Fb

12-а Міжнародна олімпіада з програмування «Кубок Векуа»

26.05.2018 - 27.05.2018 рр.


26 та 27 травня 2018 року студенти та випускники нашого університету прийняли участь у 12-й Міжнародній олімпіаді з програмування «Кубок Векуа».

Організаторами Кубку Векуа є Міністерство спорту і молодіжних справ Грузії, Асоціація підтримки програмування (Грузія), Сухумський державний університет у Тбілісі, Грузинський технічний університет.

Змагання Кубку академіка Іллі Несторовича Векуа проходять за правилами студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС і є важливим етапом підготовки до першості світу українських студентів.

У зв’язку з високою складністю задач Кубку, до участі у ньому, в першу чергу, запрошуються учасники ІІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування і призери ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських шкільних олімпіад з інформатики. Також участь у Кубку беруть ветерани АСМ-олімпіад, які вже закінчили навчання в університетах.

Олімпіада паралельно проходила в різних країнах світу (100 учасників особисто та 70 команд). В Україні змагання відбулись на чотирьох базових майданчиках – в Вінниці (учасники — ВНТУ, ВДПУ, КНУ, ДонНУ, ТНТУ), Одесі (збірна чемпіонів України, ОНПУ), Ужгороді та Харкові.

Також в Олімпіаді приймали участь команди з Азербайджану, Грузії, Росії, в тому числі з МФТІ, Тбілісі, Єревану, Баку, Кутаісі, Сухумі.


переглядів: 1