Fb Fb Fb

Проект «Хаб медіа мобільності»

26.11.2017 р.


Студенти-журналісти Вінницького педуніверситету Альона Шпичка, Юлія Донченко, Анастасія Голошивець взяли участь в проекті «Хаб медіа мобільності» та успішно освоїли програму журналістської інтернатури. Впродовж двох тижнів (з 13 по 26.11.2017) стажери перебували під керівництвом провідних медіа, а саме «5 каналу» та «Еспресо». Завдяки проекту мали змогу відвідати майстер-клас випускового редактора новин, керівника міжнародного відділу каналу «ICTV» Андрія Гетьмана, взяти участь в програмі «Черещур backstage» на «UA:Першому».

В межах вечірнього розважального шоу з Майклом Щуром побачили та почули інтерв’ю українських зірок, серед яких Юрій Андрухович, Римма Зюбіна, Дмитро Шуров (Pianoбой), Христина Соловій, Арсен Мірзоян та ін. Дізнались про «закулісну кухню» проекту та відзняли разом із «хабівцями» бекстейдж програми.

Програма cтажування сприяла вивченню щоденної роботи авторитетних медіа, журналістських вмінь та навичок, знайомств з успішними медійниками, які поділились досвідом та особливостями діяльності в ЗМІ. Окрім цього, студенти виїздили на зйомки подій, долучались до написання сюжетів, вели прямі включення, на практиці застосовували теоретичні знання жанрів телевізійної журналістики та відеомонтажу.переглядів: 1