Фестиваль красномовства LogoFest

18.03.2017 р.


18 березня у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбувся перший регіональний фестиваль красномовства LogoFest, котрий організувала керівник освітнього проекту Школа розвитку мовлення «LogoClub» Альона Король.

Із вітальним словом до присутніх звернулася ректор педуніверситету Наталія Лазаренко: «Красномовство – це шлях пізнання, самоутвердження і власного становлення як особистості, шлях професійного зростання, подолання внутрішніх страхів перед публікою. Ми недаремно погодилися співпрацювати з організаторами, адже також навчаємо майбутніх педагогів майстерно володіти словом. Тож бажаю учасникам плідної співпраці з професійними тренерами та насолоди від спілкування!».
Ораторської майстерності присутніх навчали тренери фестивалю: Інна Ахновська, Олексій Мотилюк, Ольга Іванова, Майа Сичова, Володимир Мідляр, Олена Накорнеєва, Анна Вараниця, Юлія Андріянова, Валентина Монзолевська, Федір Мельник, Андрій Мореходов, Марія Федорова.

Одним із партнерів дійства став соціальний проект ВДПУ «Школа Волонтерства».

Організатор Альона Король зазначила, що ідея фестивалю зародилась давно та могла залишитися лише ідеєю, якщо б не зробили кроки для її реалізації. Одним із важливих – стала співпраця з Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського, що гостинно відчинив двері, а організатори та тренери відчиняють двері у світ красномовства для учасників.
В межах фесту відбулися лекції, семінари та майстер-класи, під час яких наставники вчили грамотно висловлювати думки, спілкуватися та виступати перед аудиторією. Окрім того, місцеві письменники, поети та студенти педуніверситету влаштували літературні читання, на яких охочі пробували декламувати художні тексти.

Для підлітків організатори фестивалю підготували курси акторської майстерності, секрети ефективного спілкування й ораторського мистецтва, а дорослі вивчали як побороти страх публічного виступу, а також опановували техніки мовлення.

Також на всіх очікувала розважальна програма з конкурсами та призами.переглядів: 1