Літературно-музичний захід
«Поезія Вільних»

21.03.2024 р.

На факультеті мистецтв і художньо-освітніх технологій відбувся літературно-музичний захід "Поезія Вільних", приурочений Всесвітньому дню поезії. Ідейною натхненницею заходу стала проф. Швець І.Б., яка започаткувала, за ініціативи студентів, дистанційний поетичний конкурс "Поезія Вільних". Його формат пропагує воєнну лірику українства XXI століття. На святі поезії дипломанти конкурсу (Нагорна Діана, Розварук Каріна, Зварич Оксана, Мельник Назар, Дудіна Анна), презентували вірші сучасних поетів: про війну та біль, про кохання і надію, а також звучали і авторські вірші Вівдюк Вероніки та Хлівної Вікторії надзвичайно зворушливі та сповнені покаянням, материнською любов'ю та духом єдності. Музичний супровід на заході забезпечували: Бучинська Богдана, Корінюк Олександра, Маковійчук Аліна, Магдебур Юрій, Бабій Михайло (концертмейстер Ілона Науменко) та вокально-інструментальний квартет у складі: Грошовенка Олександра, Розварук Каріни, Зварич Оксани, Маковійчук Аліни.

Прикрасою заходу стала виставка художніх робіт студентів спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація. Художні роботи створювали колорит естетичного сприймання дійсності та гармонійно доповнювали концепцію заходу.

Сучасне українське музично-поетичне, художнє мистецтво, під час війни, покликане засвідчити усьому світові силу, нескореність і непохитну віру в Перемогу.