Fb Fb Fb

СТУДЕНТСЬКА МИЛЯ 2019

10.06.2019 р.

Щорічно на початку літа в усіх регіонах України на центральних вулицях або паркових зонах, стадіонах відбувається Всеукраїнський фізкультурний оздоровчий захід серед студентів та усіх бажаючих – легкоатлетичний забіг на дистанцію 1 миля (1609 м), який цього річ був приурочений закриттю ХІV літньої Універсіади України.

Спортивна студентська спілка України у Вінницькій області, головою якої є ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталія Лазаренко, активно долучилась до організації та проведення Всеукраїнського забігу «Студентська миля 2019».

Учасниками милі стали понад 1000 легкоатлетів- представників закладів вищої освіти і коледжів. Вже за традицією найбільше учасників представив Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського. Дружня родина Величного Педагогічного об’єдналась у цей день задля пропаганди здорового способу життя.

На завершення заходу переможцям та учасникам фінальних змагань ХІV літньої Універсіади України та активним учасникам першого Студентського забігу були вручені Дипломи Комітету, Грамоти обласного відділення та Подяки обласної Спортивної студентської спілки. Здоров’я усім та чудового літа!

Ірина Новак, Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1