НОВИНИ

#EQAVET_Erasmus+

09.11.2022


9 листопада у Навчально-науковому інституті педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації відбулося засідання Вченої Ради. Під час онлайн-зустрічі док.пед.наук, професор кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Шевченко Людмила Станіславівна та аспірантка 2 року навчання спеціальності 015 Професійна освіта Пилипенко Ярослава Русланівна розповіли про проєкт

2021-1-SE01-KA220-VET-000033282UA «EQAVET для інклюзії та запобігання відрахуванню учнів з ПТНЗ». Для професорсько-викладацького складу Інституту відбулась презентація індикаторів, за якими працює проєкт, а також висвітлено доповідь про сучасний стан інклюзії та запобігання відрахуванню учнів з ПТНЗ. Науковці навели аргументи та докази того, що після обрання шляху євроінтеграції одним із пріоритетів сучасної української професійної освіти є забезпечення рівних прав на освіту для всіх.

Основний акцент у висновках зроблено не лише на загальних пропозиціях щодо запобігання відсіву учнів, а насамперед на вдосконаленні інклюзивної освіти ПТНЗ в Україні.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ