«КРАСУНЯ ПЕДУНІВЕРСИТЕТУ – 2019»

07.03.2019 р.

У мистецькому центрі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбувся щорічний конкурс краси, таланту і чарівності «Красуня Педуніверситету - 2019». Дружня родина Величного Педагогічного зібралась у актовій залі, аби підтримати конкурсанток та обрати кращу з кращих. У залі панувала тиша, всі чекали на вихід найгарніших, найталановитіших, неповторних панночок цього конкурсу, ото ж:

№1 – Анастасія Поліщук – факультет математики, фізики і технологій

№2 – Інна Єзгор – факультет дошкільної, початкової освіти та мистецтв імені Валентини Волошиної

№3 – Леся Мельник – навчально-науковий інститут педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації

№4 – Інна Капланська – факультет фізичного виховання і спорту

№5 – Владислава Соколова – факультет філології й журналістики імені Михайла Стельмаха

№6 – Аліна Пилипенко – природничо-географічний факультет

№7 – Евеліна Сарабун – факультет історії, етнології і права.

Першим конкурсом програми було - «Дефіле в українському вбранні» - це мистецтво, яке свідчить про невмирущість українських традицій.

І щоб відчути «смак» справжньої боротьби за титул Красуні ВДПУ- 2019 на свято краси та грації завітало вимогливе, об’єктивне, чесне та компетентне журі:

Перед ними стояло важке завдання – обрати найпривабливішу, найгарнішу та найчарівнішу дівчину.

А яке ж свято без спонсорів конкурсу:

Всі свої таємниці, секрети дівчата мали змогу розкрити у конкурсі під назвою «Самопрезентація». Проте цей конкурс пройшов незвичайно – оскільки наші прекрасні учасниці продемонстрували не лише свою неповторно зовнішню красу, а й свій внутрішній світ. Красуні провели благодійні акції та майстер-класи, вилучені кошти кожна із учасниць відправила на допомогу тому, хто цього найбільше потребував.

Хореографічні чудеса, захоплюючий вокал, віртуозна гра на музичних інструментах занурили усіх присутніх в артистичний світ наших учасниць.

Жіноцтву присвячено багато віршів, пісень, картин... І вони, звичайно, того варті. Адже українські жінки тендітні і водночас сильні, мужні і ніжні, розумні і красиві. Переконатися у цьому допоміг ще один конкурс, на якому дівчата продемонстрували свої неповторні якості- «Вихід у купальниках».

Наступний конкурс відбувся під назвою – «Творча імпровізація», під час якого учасниці продемонстрували свою фантазію, неймовірні вокальні здібності, а також вміння граціозно рухатись. Талановита жінка – талановита в усьому. І талантів у неї не перерахувати. До уваги глядачів був ще один неймовірно чаруючий вихід наших учасниць «Дефіле у вечірньому вбранні».

Конкурс краси «Красуня Педуніверситету – 2019» підходив до завершення.

Із музичним сюрпризом для усіх присутніх виступив член журі конкурсу «Міс Вінниця 2019», лідер популярного українського гурту «Пан Карпо» Віктор Негур.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулась ректор університету, професор Наталія Лазаренко, яка зазначила, що та дівчина, яка стоїть на сцені, вже переможниця.

З семи учасниць за підсумками справедливого журі корону переможниці і титул «Красуня Педуніверситету - 2019» здобула учасниця під №4 Інна Капланська – студентка факультету фізичного виховання і спорту. Вітаємо переможницю та усіх красунь, бажаємо не зупинятися на досягнутому. Пам’ятаймо-краса врятує світ!

Ярослава Пилипенко

Переглядів: 1