"Школа Волонтерства" єднає серця!

02.11.2018 р.

Такого ще не було за всю історію існування КУ "Обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку".

Всю атмосферу може передати лише ось цей маленький, проте неймовірно душевний відеоролик. Коли молодість взяла за руку старість, і вони разом кружляють у пісні. Велика подяка студентам та викладачам Педуніверситету, які долучилися до святкування даного дійства. Зокрема спасибі Кравцовій Наталії Євгенівні за плідну працю, за репетиції та організацію студентів, за тепло, яке Ви даруєте і сонце ,яке випромінюєте до оточуючих.

Спасибі за постійну підтримку всіх наших ідей ректору ВДПУ Наталії Іванівні Лазаренко, яка вболіває за нас, і є активним учасником усіх наших доброчинних справ.

За словами Наталії Кравцової :"Учасниці народної жіночої хорової капели Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського долучились до реалізації соціального проекту «Активний вік». 2 листопада , коли в країні відзначався День соціального працівника, колектив капели завітав до Вінницького обласного пансіонату і взяв участь в урочистому концерті. Глядачі були приємно вражені та щиро вдячні за чудовий концертний виступ. На завершення хор і всі присутні разом заспівали українську народну пісню "В саду гуляла». Дівчата й надалі будуть співпрацювати із пансіонатом і дарувати його працівникам і мешканцям свою творчість та любов до музики."

Добро починається з тебе, а все у нас тільки починається!!!

ВІДЕО

Переглядів: 1