Міжнародний фестиваль
«Trandafir de la Moldova»

07.10.2018 р.

Дружня команда народного оркестру народних інструментів Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського на чолі з проректором з педагогічної роботи та соціальних питань Людмилою Сидорівною Бровчак, старшим викладачем кафедри музикознавства та інструментальної підготовки/художнім керівником і диригентом оркестру Іриною Володимирівною Єфіменко, директором мистецького центру Олександром Васильовичем Біцюком повернулась у Вінницю(Україна) з Міжнародного фестивалю «Trandafir de la Moldova», який був організований окружним центром з охорони та пропаганди народної культури округу Ясси (Румунія).

Варто зазначити, що народний оркестр народних інструментів Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського привіз високу нагороду з 50-го Міжнародного фестивалю «Trandafir de la Moldova», багато позитивних вражень та море феєричних емоцій. Після відкриття святкового дійства оркестр був запрошений на гала-концерт, в якому брали участь 5 країн світу: Румунія, Молдова, Болгарія, Італія та Україна. 22 колективи представляли ці країни.

Румунія зустрічала тепло та гостинно. Це був момент, коли братні народи з’єднались в одне ціле. Звідусіль лунали оплески, слова підтримки та подяки. Приємно, що саме учасникам з України на весь світ у прямій трансляції надали слово для привітання, та мер міста Ясси особисто подякував за приїзд та участь у фестивалі. Фестиваль транслювався в прямому ефірі на всі країни ЄС.

І вже 8 жовтня на ранковому засіданні ректорату родина Педуніверситету віншувала своїх переможців, які захищали не лише честь свого закладу ,а й всієї України.

До усіх присутніх та особливо до тих, хто повернувся з фестивалю звернулась ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталія Іванівна Лазаренко, яка подякувала учасникам за їхні таланти, за щирі серця та посмішки, які вони дарували будучи за кордоном.

Учасники фестивалю повернулися в Рідний Величний Педагогічний, але думками ще там. З новими силами та ідеями готують новий репертуар та з нетерпінням чекають наступного фестивалю, на який уже отримали запрошення!

Людмила Бровчак, Ярослава ПилипенкоПереглядів: 1