Звітний концерт
Народного ансамблю «Барвінок»

10.04.2024 р.

У Вінницькому державному педагогічному університеті відбувся благодійний звітний концерт Народного ансамблю «Барвінок» з нагоди 40-річчя від дня створення колективу.

Вінницький «Барвінок» – єдиний у світі колектив, який впродовж однієї концертної програми на високому виконавському рівні показує на сцені різноманітні види народного мистецтва. Кожен учасник танцювального ансамблю, крім хореографії, навчається ще й співати, вишивати, грати на кількох українських музичних та ударних інструментах.

«У своїх роботах юні «барвінчата» відтворюють давні традиції українського народу, утверджують віру у духовну силу українців, віру в Перемогу», – каже Петро Бойко, директор та художній керівник «Барвінку», Народний артист України, почесний громадянин міста Вінниці.

Близько тисячі дітей віком від 5 до 17 років, які навчаються хореографічного мистецтва, грі на музичних інструментах та вокалу, продемонстрували свої таланти. На кілька годин присутні змогли поринути в дивовижний світ української культури, яку з неабиякою любов’ю і відданістю, доносили до кожного талановиті «барвінчата». Радість і посмішки на обличчях студентів та викладачів не вщухали впродовж усього концерту.

До присутніх звернулася ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталія Лазаренко, яка поділилась яскравими емоціями й враженнями та подякувала «барвінчатам» за дивовижний концерт, драйвову енергетику, котра вирувала на сцені, художню довершеність кожного танцю, любов до української пісні та проникливий спів.

За час існування «Барвінку», колектив виступав в понад 30-країнах світу та отримав чимало нагород на Всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Не одне покоління талановитої молоді навчалося хореографії в цьому прекрасному колективі.