Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів
«Актуальні проблеми сучасної науки та наукових досліджень»

21.11.2017 р.


Традиційно, Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів «Актуальні проблеми сучасної науки та наукових досліджень» уже вкотре проходить восени, на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, яку зазвичай організовує навчально-науковий інститут педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації. Це вже п’ята науково-практична конференція яка проходитиме з 21 по 22 листопада 2017 року. Започатковано цей захід доктором педагогічних наук, професором, Дійсним членом (Академіком) Національної академії педагогічних наук Гуревичем Романом Семеновичом. Конференція дає можливість докторантам, аспірантам, здобувачам, магістрам продемонструвати результати своїх наукових здобутків та здійснити апробацію досліджень.

Учасниками науково-практичної конференції подано понад 200 матеріалів з актуальних проблем соціально-гуманітарних наук, фізико-математичних і природничих наук, професійної освіти та інформаційних технологій навчання, які будуть презентовані цього року у двох збірниках наукових праць «Актуальні проблеми сучасної науки та наукових досліджень». Організатори конференції спланували роботу вже за звичним сценарієм: перший день (реєстрація учасників та пленарне засідання); другий день (робота секцій та заключне пленарне засідання). Реєстрація учасників проводилася біля дирекції ННІПППФВК. Пленарне засідання було проведено у 114 аудиторії(корпус№1) нашого університету.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся проректор з науково-педагогічної роботи та освітньої інноватики Безуглий Андрій Іванович, який акцентував увагу на важливості даного заходу для молодих науковців, студентів та на інноваційну діяльність самого ННІПППФВК та його керівника. Проводив пленарне засідання заступник директора з наукової роботи ННІПППФВК, доктор педагогічних наук Бойчук Віталій Миколайович. Було прослухано ряд доповідей з актуальних проблем сучасної освіти та наукових досліджень, зокрема виступили:

здобувач Федоришина Тетяна Леонідівна,

здобувач Біліченко Олександр Віталійович,

аспірант Коптєва Тетяна Сергіївна,

докторант Самохвал Олеся Олександрівна та доцент Бойчук Віталій Миколайович. Також на кафедрах ННІПППФВК заплановано роботу в секціях. Так організаційну діяльність на кафедрі педагогіки і професійної освіти здійснює доц. Холковська Ірина Леонідівна, на кафедрі психології та соціальної роботи доц. Шпортун Оксана Миколаївна, на кафедрі інноваційних та інформаційних технологій в освіті старший викладач Люльчак Світлана Юріївна. Підсумки роботи конференції буде підведено на заключному засіданні. Технічне супроводження та підготовку фото-звіту заходу забезпечили керівник інформаційно обчислювального центру Володимир Уманець, старші лаборанти Ірина Ковальчук, Катерина Парубок,Ігор Фуштей та студент інституту Сергій Мосійчук.

Сьогоднішня конференція відіграє провідну роль у формуванні особистості науковця в нашому закладі та в системі вищої педагогічної освіти загалом. Вона дає можливість визначити пріоритетні напрями розвитку сучасної науки та забезпечення ознайомлення студентів з інноваціями та актуальними проблемами в наукових дослідженнях.

Віталій Бойчук, Ярослава Пилипенко, Катерина Парубок.переглядів: 1