Відбулося урочисте відкриття виставки «Натхненні творчістю»

15.02.2017 р.


У Вінницькій міській раді було по-справжньому гаряче, оскільки відбулося урочисте відкриття виставки «Натхненні творчістю». До уваги вінничан представлений доробок студентів кафедри художніх дисциплін дошкільної та початкової освіти та викладачів Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

У церемонії взяли участь директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук, ректор педуніверситету Наталія Лазаренко, студенти, викладачі та вінничани.

Зі словами вдячності до присутніх звернулася ректор педуніверситету Наталія Лазаренко, котра подякувала меру міста Сергію Моргунову за співпрацю та можливість провести виставку саме в міській раді. Наталія Іванівна зазначила, що в педуніверситеті пишаються обдарованою молоддю і викладачами, які створюють справжні шедеври та запросила охочих відвідати музей Вінницького педагогічного, де представлені найкращі роботи наших майстринь.
«Виставка «Натхненні творчістю» є красномовною презентацією нашого університету, яка без слів розповідає хто ми, якого роду та розкриває наш світогляд. Тому надихайтеся нашою творчістю й отримуйте задоволення від перегляду!», – побажала ректор.

На виставці представлені унікальні рушники, вишивка, витинанки, вироби з бісеру, пап’є маше, мозаїка, художні картини, саморобні ляльки, вироби з дерева та багато іншого.

Директор департаменту культури Максим Філанчук наголосив, що хол Вінницької міської ради не вперше перетворюється на картинну галерею, де маємо можливість спостерігати за творчістю найкращих митців Вінниччини. Приємно, що сьогодні ВДПУ поповнив плеяду гарних робіт. Максим Валерійович побажав натхненної творчості й надалі, успіхів у навчання, а викладачам подякував за ті зусилля, яких доклали в проміжках між навчанням, аби створити ось таку красу.
Відчути прекрасний світ художнього мистецтва глядачам допомагали й наші музиканти: грою на флейті зачарувала всіх студентка 1 курсу факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв Леся Бабій ( акомпанувала Наталія Мозгальова), народна артистка України, кавалер ордена княгині Ольги, академік, професор Ірина Швець полонила присутніх прекрасним співом, а народний фольклорний гурт «Щедрик» подарував щиру українську пісню.

Функціонуватиме виставка до березня.переглядів: 1