Єднання поколінь

14.02.2017 р.


До стін рідного університету завітав шанований гість, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України, кавалер державних і урядових нагород, ректор Вінницького державного педагогічного університету (1976-2003 рр.) Никифор Шунда.
12 лютого Никифору Миколайовичу виповнилося 85 років. З цієї нагоди викладачі та студенти віншували ювіляра, адже це особлива людина для нашого ВНЗ, оскільки, будучи на посаді ректора, він чимало зробив для процвітання вузу. Никифор Шунда очолював ВДПУ впродовж 27 років. За цей період педуніверситет став одним із найбільших вищих педагогічних закладів держави, ввійшов до 10 найкращих гуманітарних і 5 педагогічних начальних закладів України, здобув найвищий – четвертий рівень акредитації та статус університету. Педагогічний став справжнім центром підготовки наукових кадрів.
Під час зустрічі Никифор Миколай ович пригадував, як все розпочиналося, ділився враженнями від перших днів на цій величній, але, водночас, відповідальній і нелегкій посаді, розповідав про труднощі, які виникали та курйозні випадки з життя.

Ректор педуніверситету Наталія Лазаренко побажала ювіляру прожити ще багато сонячних і щасливих літ у доброму здоров’ї, щасті під мирним небом. Наталія Іванівна подякувала за невтомну наукову діяльність і вагомий внесок у розвиток нашої альма-матер.переглядів: 1