Участь кафедри дошкільної та початкової освіти в І-му
Регіональному фестивалі педагогічної майстерності «Leadfest»

10.11.2016 р.


10 листопада 2016 року у Всесвітній день науки на базі Вінницької академії неперервної освіти відбувся І Регіональний фестиваль педагогічної майстерності «Leadfest» (обласний форум початкової освіти), співорганізаторами якого стали викладачі й студенти факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв. В роботі фестивалю взяли участь близько 300 освітян області, які працюють в галузі початкової освіти. Захід був спрямований на осмислення нового значення педагогічної майстерності вчителя початкових класів в умовах ХХІ століття і пройшов під девізом: «Креативний простір: студент – педагог – lead-manager».
У науково-просвітницькому блоці фестивалю виступили викладачі університету. Зокрема, професор Тарасенко Г.С. у своїй доповіді аналізувала педагогічну майстерність учителя як запоруку реалізації компетентнісного підходу до освітніх процесів. Доцент Любчак Л.В. розкрила сутність, структуру та шляхи формування педагогічної майстерності вчителя початкових класів. На фестивалі був представлений варіант організації квазіпрофесійної діяльності студентів університету з метою моделювання уроку-екскурсії для учнів першого класу на тему «Горобина – лісова красуня». До підготовки уроку долучилися доценти кафедри дошкільної та початкової освіти Присяжнюк Л.А. і Пахальчук Н.О., а також викладачі кафедри художніх дисциплін дошкільної та початкової освіти Коваль Т.В. і Мелобенська С.В. Урок вдало презентував можливості інтеграції природознавчого матеріалу, музичного мистецтва та пісочної анімації. Змоделювати урок-екскурсію на основі милування осінньою природою активно допомагали студенти 4ОДП групи спеціальності «Дошкільна освіта»: Дмитренко Т., Нікітюк О., Сирдій В., Мала І., Антонюк О., Собко К. та студенти 3 БПД групи спеціальності «Початкова освіта»: Бойко Я., Бондар Ю., Григорчук Т., Колісник А., Терещук К., Сивюк Ю., Діденко Г., Федоренко Л., Топчій Т.

І-й Регіональний фестиваль педагогічної майстерності «Leadfest» запам’ятався творчою атмосферою, яскравими враженнями, позитивними емоціями та надихнув на поглиблення спільного пошуку шляхів формування педагогічної майстерності сучасного вчителя в контексті соціальних вимог.


Програма фестивалюпереглядів: 1