І місце у XVIII літній Універсіаді закладів вищої освіти Вінницької області у 2022-2023 начальному році

01.12.2023 р.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського – потужний університет, який приділяє неабияку увагу всебічному гармонійному розвитку студентства. В університеті здійснюється потужна підготовка фахівців у сфері фізичної культури і спорту та фізичної реабілітації.

У структурі університету діє потужний факультет фізичного виховання і спорту, який є осередком спортивного життя області.

Щороку університет долучається до загальноміських та Всеукраїнських спортивних заходів. Наші студенти і випускники здобувають чимало перемог європейського і світового рівня, прославляючи Україну.

Цьогоріч команда Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського зайняла І місце у XVIII літній Універсіаді закладів вищої освіти Вінницької області у 2022-2023 начальному році.

Університет нагороджено грамотою Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницького обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та відзначено ректора Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за вагомий внесок у реалізацію державної політики в галузі фізичної культури і спорту, досягнуті високі результати у XVIII літній Універсіаді закладів вищої освіти Вінницької області у 2022-2023 начальному році

Пишаємось, що ректор нашого університету очолює Спортивну студентську спілку України у Вінницькій області.