Засідання ректорату

31.10.2022 р.


У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського під головуванням ректора Наталії Лазаренко відбулося засідання ректорату, де було обговорено та прийнято важливі рішення для забезпечення освітньо-наукової діяльності Педуніверситету.

У процесі планового зібрання ректор Наталія Лазаренко привітала з ювілеєм кандидата історичних наук, доцента Олександра Криворучка.

Олександр Іванович працює в університеті з 1989 року. Пройшов щаблі фахового зростання від старшого лаборанта до старшого викладача, доцента, обіймав посаду проректора з науково-педагогічної роботи університету. Він є автором близько 100 наукових, навчально-методичних праць із актуальних проблем вітчизняної історії й історичного краєзнавства. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України», багаторазово був нагороджений Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації, обласної Ради, Управління освіти і науки, Вінницької обласної організації профспілок працівників освіти і науки України.

Бажаємо ювіляру міцного здоров’я, довгих років життя, добробуту, нових наукових досягнень на благо нашої Батьківщини, нашого рідного університету в мирній, квітучій Україні!