День Незалежності України

24.08.2022 р.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського вітає усіх з Днем Незалежності України!

Україна - це золото безмежних полів, бездонна синь зачарованих небес. Тихі плеса річок, сині очі озер і ставків. Це безмежні степи і ліси, зелені долини і луки, все це наша Україна. Проте, такого тривожного і разом з тим, героїчного року історія нашої Незалежності ще не знала. Кожен патріот, громадянин нашої неньки України відчув ціну волі, самостійності, миру та спокою у воєнний час.

Урочисте зібрання, приурочене Дню Незалежності України, яке відбулося у Вінницькому Педуніверситеті розпочалось з виконання заступником декана факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха з виховної та соціальної роботи, доцентом Валентиною Богатько твору Павла Тичини «Я утверждаюсь», адаптованого під сучасну реальність.

Під час урочистостей з вітальним словом до усіх присутніх звернулась ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коюбинського Наталія Лазаренко : "Потрібно любити свою Батьківщину, знати її історію та шанувати пам’ять пращурів. Берегти та примножувати все те краще, що ми маємо. Бути гідним громадянином своєї держави. Україна – це всі ми разом, в радощах і турботах, в реальних діях за майбутнє нашої Батьківщини".
Долучився до вітань кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та культури України Анатолій Войнаровський, зазначивши, що майбутнє української держави формуватиме молоде покоління, ті, хто вже готовий висловити свою активну громадянську позицію.

Музичне вітання з нагоди Дня Незалежності України пролунало від Народної артистки України, професора факультету мистецтв і художньо-освітніх технологій Ірини Швець та Народного вокального ансамблю «Оберіг» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (керівник етноспівачка, фольклористка Ніна Бегас-Коваль).

Про сучасну молодь нашої країни, яка є потужним ресурсом та запорукою досягнення високого рівня економічного, політичного, суспільного розвитку України в цілому підкреслила голова Ради студентського самоврядування Педуніверситету Вікторію Колногозюк.

Заступник декана з виховної та соціальної роботи факультету права, публічного управління та адміністрування Вікторія Горбонос продекламувала авторський вірш, присвячений Дню Незалежності України.

Усі присутні мали можливість переглянути виставку робіт студентів та викладачів кафедри мистецьких дисциплін дошкільної та початкової освіти, кафедри образотворчого декоративного мистецтва, технологій та безпеки життєдіяльності, кафедри фундаментальних та приватно-правових дисциплін. Виставка організована Лесею Старовойт, Оксаною Марущак, Галиною Чадюк, Вікторією Горбонос.

День Незалежності України. Нелегкий шлях пройшла до нього наша Україна. З року в рік ми укріплюємо нашу націю, загартовуємо дух народу, бережемо її славне минуле, сьогодення і майбутнє.

Все буде Україна! Слава ЗСУ!