Онлайн семінар щорічної школи молодих науковців

05.10.2021 р.

Аспіранти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та усі зацікавлені проблемою розвитку сучасної науки в Україні мали змогу стати учасниками онлайн семінару щорічної школи молодих науковців.

Спікерами заходу стали доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України Гуревич Роман Семенович з доповіддю "Порядок присудження ступеня доктора філософії: зміни в законодавстві" та доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Шевченко Людмила Станіславівна з доповіддю "Ефективна стратегія наукової комунікації. Створення профілю науковця".

Слухачі семінару отримали цікаву та, безумовно, корисну інформацію стосовно змін в освітньому законодавстві України, зокрема, щодо процедури створення разових вчених рад, захисту дисертаційних робіт та присудження наукових ступенів. Учасники заходу також дізналися про особливості та специфіку

сучасної наукової комунікації, публікаційних можливостей для молодих науковців, зокрема створення наукових профілів на платформах відомих міжнародних наукометричних баз таких, як Publons, Scopus, Web of Science і Google Scholar. Надана аспірантам інформація стане початком для організації їхньої стратегії наукового розвитку, більш відповідального та усвідомленого ставлення до своєї дослідницької діяльності.

Проведений семінар є цьогорічним стартом школи молодих науковців, в рамках якої запланована ціла низка цікавих та важливих бесід з представниками нової генерації науковців України.