Наукова конференція викладачів та студентів факультету
«Актуальні проблеми лінгвістики та методики викладання іноземних мов у вищому навчальному закладі та школі»

24.04.2019 р.

На факультеті іноземних мов відбулася звітна наукова конференція викладачів та студентів факультету «Актуальні проблеми лінгвістики та методики викладання іноземних мов у вищому навчальному закладі та школі».

На пленарному засіданні з вітальним словом виступила декан факультету іноземних мов доцент Ямчинська Тамара Іванівна. Було наголошено на вагомих здобутках факультету в галузі міжнародної співпраці і окреслено нові напрямки роботи щодо навчання, викладання та стажування викладачів і студентів за кордоном.

Під час пленарного засідання було заслухано доповіді викладачів, які поділилися своїми здобутками і враженнями під час стажування за кордоном. Зокрема, викладачі Жовнич О.В. та Мельник К.О. із захопленням розповіли про стажування та викладання при Науково-навчальному Консорціумі (м. Кельце, республіка Польща). Викладач Лашина Г.М. у своїй доповіді докладно зупинилася на міжнародній програмі «Erasmus+» та розповіла про своє стажування із колегою Прокопович Н.Ю. у Карконоській вищій школі (м. Єленя Гура, республіка Польща). Висвітленню питання про участь у міжнародній освітній програмі «Зелений диплом» була присвячена доповідь викладача Коченко О.П., яка особисто здобула вагомих успіхів у цій програмі та отримала «Зелений диплом». Конференція пройшла у жвавій робочій атмосфері, яка сприяла плідній співпраці викладачів та студентів під час обговорення питань у галузі лінгвістики та методики викладання іноземних мов.

Переглядів: 1