5-тижневий англомовний курс з інфомедіаграмотності
«Very Verified»

12.11.2019 р.

На базі факультету іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського завершився 5-тижневий англомовний курс з інфомедіаграмотності «Very Verified», фасилітатором якого виступила асистент кафедри англійської філології факультету іноземних мов Киналь А.Ю.

Англомовна версія курсу була націлена на практичне засвоєння навичок критичного мислення та медіаграмотності за допомогою інноваційних методик та ресурсів, а також вдосконалення мовних навичок, базувалась на новітніх розробках онлайн-навчання: мобільне навчання, мікро-навчання та змішане навчання, роботу з чат-ботом. Протягом навчання учасники курсу мали змогу вивчати теоретичний матеріал за допомогою відео, статей, анімацій та коротких текстів.

Курс успішно завершили 30 викладачів іноземних мов ВДПУ та вчителів англійської мови м. Вінниця.

Висловлюємо щиру вдячність Департаменту освіти вінницької міської ради на чолі з Оксаною Яценко за плідну співпрацю та допомогу в організації проведення курсу.

Довідка: Very Verified: курс з медіаграмотності розроблений міжнародною організацією IREX у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra. Very Verified є частиною проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо- медійна грамотність», який впроваджується IREX за підтримки Посольства США та Посольства Великої Британії в Україні, у партнерстві з Міністерством освіти та науки України.

Анна Кіналь

Переглядів: 1