Семінар-практикум
«Інновації у навчанні фізики та астрономії»

24.10.2019 р.

На базі кафедри фізики і методики навчання фізики, астрономії (Факультет математики, фізики, комп’ютерних наук та технологій) Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбувся семінар-практикум «Інновації у навчанні фізики та астрономії» для вчителів фізики та астрономії закладів загальної середньої освіти Тиврівського району.

Вступне слово виголосила проректор з наукової роботи професор, д.пед.н. Коломієць А.М.

Інформацію про входження учителів України у світовий освітянський простір надав фіналіст конкурсу на здобуття премії Global Teacher Prize Ukraine 2019 вчитель фізики Вінницького коледжу національного університету харчових технологій к.пед.н Петрович С.Д.

В роботі семінару взяли участь викладачі кафедри: професор Заболотний В.Ф., професор Мисліцька Н.А., доцент Моклюк М.О., доцент Копняк Н.Б; викладач фізики та інформатики к.пед.н. Слободянюк І.Ю. (Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. М. Грушевського), викладач фізики та інформаційних технологій к.пед.н. Кузьминський О.В. (Комунальний заклад вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж»).

Під час майстер-класів розглядались методичні підходи до навчання фізики та астрономії засобами хмаро орієнтованих технологій, інтерактивних мультимедійних комплексів, цифрових лабораторій.

В дискусії обговорились актуальні проблеми навчання фізики в ЗСО, організації позаурочної інтерактивної діяльності учнів та систему прийомів і способів підготовки до ДПА.

Олександр Мозговий, Микола Моклюк

Переглядів: 1