Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

23.06.2011 р.  

Урочиста хода присвячена вшануванню випускників педуніверситету 2011 р.

23 червня відбулася перша Урочиста хода випускників Вінницького державного педуніверститету. Студенти в супроводі викладачів, батьків і гостей колоною пройшли проспектом Коцюбинського до пам’ятника Михайлу Коцюбинському, де їх привітав з отриманням дипломів про вищу освіти ректор університету Олександр Шестопалюк.

Також із вітальним словом виступили заступник голови Вінницької обласної ради Степан Нешик, директор ІППіМ Наталя Лазаренко, завідувач кафедри методики викладання фізики (ІМФІТО) Володимир Заболотний, а також мати випускниці ІФЖ Тетяна Сафронова. Від імені студентів виступила зі словами вдячності викладачам, батькам, керівництву університету магістрантка ІІМ Анна Козачишена.

Урочисту лінійку з нагоди свята випускників вели завідувач кафедри журналістики Віталій Гандзюк і викладач природничо-географічного факультету Вікторія Канська.

Перед поверненням до університету – фотографування біля пам’ятника Великому Сонцепоклоннику і традиційне підкидання магістерських ковпаків, уперше за новітню історію педуніверситету, усією братією магістрів ВДПУ.