Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.


27.12.2010 р.


"З любові до рідного краю,
матері-землі починається людина."

Михайло Стельмах


Навчально-виховний захід "Каєзнавчий Брейн-Ринг" є традиційним на кафедрі економічної і соціальної географії природничо-географічного факультету. Він приваблює не лише студентів 5 курсу, які вивчають Вінницьку область, а й інших студентів та викладачів. Команди "Діти Побужжя", "Уличі" та "Рошенки" в конкурентній боротьбі випробовували свої сили в різноманітних конкурсах:

°  "Видатні постаті",

°  "Знавці природи і господарства краю",

°  "Топоніміка" тощо.

Найбільш яскраво, театроалізовано було представлене домашнє завдання. По завершенню заходу журі визначило призові місця відповідно до рівня підготовки студентських команд, які брали участь в різноманітних конкурсах.

І місце виборила команда "Діти Побужжя" (група 5А), ІІ місце команда "Рошенки" (група 5Г), ІІІ місце команда "Уличі" (група 5В).

Вітаємо переможців!