Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

22 - 24.11.2010 р.КВК – це театр! Театр багатьох неповторних акторів, недоспаних ночей, мук творчості, безконечних репетицій, змагань!

Рік – 2010. Осінь. 22 – 24 листопада. 15.00. Актова зала Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. КВН.

Нестримний запал жартів, ексклюзивні номери розважальної програми, нові костюми, позитивні емоції – усе це КВН педуніверситету.

Сміх, як відомо, продовжує життя, та, судячи з веселощів і жартів студентів нашого університету, ми проживемо довше від усіх. Приводом до таких висновків стала півфінальна гра 7 команд КВН інститутів, факультетів (не брала участі лише команда факультету музичного мистецтва).

Та розпочнемо з самого початку. Глядачі зручно вмостлися у кріслах актової зали і „налаштувалися” на хвилю сміху та гарного настрою.


22.11.2010 р.

22. 11. 2010 р. змагалися команди:
Інституту філології й журналістики – „Чорним по білому”;
Інституту історії, етнології і права – „Просто так”;
Інституту іноземних мов – „Труднощі перекладу”.
Перемогу у нелегкій боротьбі отримала команда - „Труднощі перекладу”.На півфінальних іграх були обрані найкращі!

Тема півфіналу: „Студентське життя”. Були представлені такі конкурси: візитка, розминка, конкурс однієї пісні та домашнє завдання.

КВК – це не лише жарти, а й ретельна робота, старання і частинка душі кожного учасника. Після кожної півфінальної гри вітання, сльози, масове „братання”, обнімання та фотографування на згадку.

Ще одні КВН – кі ігри стали історією, залишивши у душах та серцях глядачів незабутні моменти такого швидкоплинного студентського життя ...


До зустрічі на фіналі !!!